CASTING. TEDxYouth@Lublin2016: SHAPE

by TEDxLublin on 25 lutego 2016

SZUKAMY WARTOŚCIOWYCH IDEI, które pokażemy w trakcie majowego TEDxYouth@Lublin2016: SHAPE. W tym roku młodzieżowa edycja lubelskiego TEDxa odbędzie się 21.05 pod hasłem SHAPE. Tego dnia zaprezentujemy idee osób w wieku 13-19 lat, które kształtują lub wkrótce będą kształtować i zmieniać świat mały i duży.

Kogo szukamy?

  • młodych ludzi (13 -19 lat);
  • którzy mają i/lub realizują ciekawą ideę, która już kształtuje lub wkrótce może kształtować i zmieniać świat mały i duży;
  • dowolny obszar tematyczny (społeczeństwo, design, architektura, ekologia, technologia, nauka, edukacja etc.).

Jeśli zatem chcesz podzielić się ze światem swoją ideą i stanąć na scenie TEDxYouth@Lublin2016: SHAPE, to zapraszamy na casting.

Twoim zadaniem będzie przedstawienie w formie wystąpienia przed kamerą swojej idei (maks. 10 minut). Następnie materiał zostanie przeanalizowany przez Zespół TEDxLublin, który podejmie decyzję o wyborze idei/prelgentów, którzy wystąpią na TEDxYouth@Lublin:2016: SHAPE.

A jeśli znasz kogoś, kto powinen na tej scenie stanąć, to koniecznie przekaż mu tę informację!

Zgłoszenie na casting tylko za pomocą formularza dostępnego tutaj: http://goo.gl/forms/chtoX5X41Q

Casting odbędzie się 11.03 (piatek) w godzinach 16.00 – 19.00 w Szkole Językowej Avalon (Krakowskie Przedmieście 39), która jest jednym z Partnerów tego wydarzenia.

TEDxYouth@Lublin to młodzieżowa edycja lubelskiej konferencji TEDx. W trakcie tego wydarzenia na scenie stają młodzi ludzie w wieku 13-19 lat, którzy prezentują swoim równieśnikom wartościowe idee.

TEDxLublinCASTING. TEDxYouth@Lublin2016: SHAPE